Zvýhodňování inzerátů na Mimibazaru

Topování neboli zvýhodňování inzerátů na Mimibazaru vychází z aktuálního členství, které máte. Zde je tedy podstatně velký rozdíl oproti ostatním internetovým bazarům a nemůžete jednorázově zvýhodnit produkt, například pomocí SMS tak, jak tomu je u ostatních portálů.

V praxi to funguje zcela jednoduše, čím lepší členství, tím větší výhody. Musíte ale zvážit, zda se vám členství vyplatí – to poznáte na základě počtu vystaveného zboží.

Zvýhodňování inzerátů na mimibazaru na základě členství

zvýhodňování inzerátů na mimibazaru

Nejlevnějším členstvím je tzv Ametyst (1 hvězdička), které stojí 49 kč měsíčně. Nejdražší členství s jevíce výhodami je Křišťál (6 hvězdiček), které vás vyjde na 999 Kč měsíčně a to pouze v případě, kdy si členství předplatíte na rok. Pokud si chcete předplatit pouze 1 měsíc, bude vás to stát 1138 Kč. Zvýhodňování inzerátů na Mimibazaru před ostatními se provádí jejich aktualizací. U účtu, který máte zdarma můžete aktualizovat 1 inzerát a to po 3 dnech. Od členství Safír (3 hvězdičky), Smaragd, Diamant a Křišťál, kde ceny začínají od 279 Kč za měsíc, máte možnost aktualizovat inzeráty, které jsou starší než 24 hodin. Tyto účty se pak liší v počtu inzerátů, které můžete aktualizovat. Nejvíce však můžete zaktualizovat 200 inzerátů.

Dalším zvýhodněním mohou být hvězdičky, které jsou u inzerátu zobrazeny. Ty se odvíjí od členství, které máte. Čím více hvězdiček, tím víc může inzerát na případné zájemce působit důvěryhodněji.

Mimibazar hvezdicky

U některých inzerátů můžete také vidět označení Ověřený obchodník – tímto označením se označuje zboží komerčních obchodníků.

Pro více informací navštivte stránku s přehledem všech členství zde.

Podívejte se na naše další informativní stránky v rámci webu: