Jak nakupovat na Mimibazaru

Jestliže chcete na Mimibazaru nakupovat, pak je nutné umět produkt vyhledat. To může být v případě takto nepřehledného webu dosti složitá situace, proto si přečtěte tento náš stručný manuál, který Vám výrazně ulehčí práci. Dozvíte se, jak vyhledat a jak nakupovat na Mimibazaru.

Jak vyhledat produkt/zboží na Mimibazaru?

Vyhledat produkt o který máte zájem lze dvěmi cestami. Níže si jednotlivě každou z nich vysvětlíme.

Vyhledávání podle názvu

Mezi tzv. klasiku, řadíme vyhledávání podle názvu, což je na většině bazarových portálů obdobná záležitost. Na hlavní stránce Mimibazaru máme vyhledávací pole, do kterého napíšeme název zboží.

Vyhledávání můžeme více zúžit na základě „rozšířeného vyhledávání“ neboli podrobná filtrace.

Jak nakupovat na mimibazaru

Vyhledávání podle kategorie

Další z možností, jak vyhledat náš vytoužený produkt, je vyhledávání podle kategorie. Na hlavní stránce vlevo máme menu jednotlivých kategorií. Jak se můžete přesvědčit sami, rubrik je opravdu hodně. Stačí si vybrat přesně tu, která vyhovuje naším účelům.

V samotných kategoriích je pak opět možnost dané výsledky filtrovat. Oproti konkurenci má Mimibazar ve filtraci pár vychytávek, a to filtrování podle druhů nabídky, podle konkrétních inzerentů, podle hvězdiček a plno dalšího, viz obrázek níže.

Velmi přínosnou věcí, kterou Mimibazar nabízí je tzv. desatero bezpečného obchodování. Tento fakt ocení celá řada uživatelů, jenž s tímto portálem teprve začíná. Prohlédnout si jej můžete sami zde.

Jak nakupovat na Mimibazaru?

Nakupování na Mimibazaru je velice jednoduché. V každém inzerátu je k dispozici kontaktní formulář skrze kterého daného prodejce zkontaktujete, že máte zájem. Registrovaní uživatelé mají u některých inzerátů možnost provádět tzv. závazné objednávky.

Poté už jen čekáte, než se vám inzerent ozve zpět, nákup si s vámi potvrdí a domluvíte na předání a platbě za věci

Pomohly Vám tyto informace? Přečtěte si další v rámci serveru Mimibazar, které na našich stránkách máme. Rychlá navigace níže: