Jak inzerovat na Mimibazaru

Máte v úmyslu prodat zboží na Mimibazaru? V tom případě budete muset založit inzerát. Nevíte jak inzerovat na Mimibazaru? Tyto a mnohem podrobnější informace se dozvíte níže.

Abyste mohli inzerovat na Mimibazaru, musíte se nejdříve registrovat. Bez toho, aniž byste provedli registraci nelze inzerát vložit! Registrace je zcela zdarma a můžete ji provést přímo pod tímto odkazem https://www.mimibazar.cz/reg.php.

Všechny údaje v registraci vyplňujte řádně, pokud tak neučiníte, hrozí Vám, že se účet deaktivuje.

jak inzerovat na mimibazaru

Rozdíly mezi inzercí

Na Mimibazaru se rozlišuje, jaké zboží budete inzerovat, respektive v jakém stavu. Na základě této skutečnosti se pak řadíte do kategorie tzv. členství.

Jestliže budete inzerovat zboží opotřebené, respektive nošené Vámi či členy rodiny, pak máte možnost až 100 inzerátů vložit zcela zdarma. Z doporučení serveru Mimibazar se dozvíme, že stojí za zvážení zvolit placené členství Ametyst nebo Rubín, které stojí zhruba 57 Kč na měsíc při objednávce na 3 měsíce. Výhodou je především neomezená platnost inzerátu a další skvělé vychytávky, jako například odkaz na vlastní eshop, atd.

Druhou z možností je, že chcete a budete inzerovat produkty, které jsou nové, případně si chcete přivydělat, atp. V tomto ohledu je nutné si zvolit automaticky placené členství Safír, Smaragd, Diamant nebo Křišťál. Abyste věděli, jaký typ členství zvolit, potřebujete znát vaše měsíční objemy prodejů.

Dalšími rozdíly mezi jednotlivými členstvími jsou:

  • uložení dočasně vyprodaných produktů
  • počet aktualizací inzerátů
  • počet aukcí
  • počet inzerátů
  • a další

Více informací o typech členství a jejich ceny najdete zde.

Podívejte se na detailní video jak založit inzerát na Mimibazaru:


A jeden tip na závěr tohoto článku.

Pokud si nechce sami prodávat své věci, tak vyzkoušejte služby, které to prodají za vás (jako např. bazarobot, dejtokarlovi, aukrobot, hyperodvoz a další…). Existuje více těchto služeb a pro lepší zorientování se a porovnání zkuste nezávislý srovnávač, na kterém si můžete přečíst informace o těchto službách. Prodají to za vás vám pomůže vybrat si mezi těmito službami: Bazarobot, DejToKarlovi, Aukrobot, Prodej To Dál, Hyper odvoz a Neřeš prodej.

DejToKarlovi jako jediná služba z výše uvedených používá kromě aukra, sbazaru nebo bazose i svůj vlastní prodejní kanál bazar OdKarla.cz


Byly pro Vás tyto informace užitečné a dozvěděli jste se jak inzerovat na Mimibazaru? Podívejte se na naše další informativní stránky na webu: